Hakkımızda

Hakkımızda

 

Euro Medical olarak uzun yıllardır Medical Tekstil ve tek kullanımlık ürünler üretim konusunda faaliyetlerin yürütmektedir.

Ürün güvenliği, kalitesi ve hizmete odaklanan birinci sınıf tıbbi giysi ve ekipman markası olarak iddaliyiz.

Tüm ürün yelpazemizin üretimi, güçlü bir alt yapı ile Türkiye'deki kendi sertifikalı tesislerimizde üretilmektedir.

 

En temel hammadde olan "Melt Blown",  Türkiye’de ortak ar ge ve yatırım olarak  kendi kumaş fabrikamızda en yüksek BSE 99 standardı ile üretilmektedir.

Müşterilerimiz tıbbi kurum, hastanelere ve eczanelere olmak üzere tüm hedef kitleye kaliteli ürünlerimizle hizmet etmekteyiz.

 

Kalite kontrol ve kalite güvencesine bizleri en başta farklı olduğumuz his ettiren, güven zincirini kontrolün his ettirmemiz ve müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünleri teslim etmemizi haklı gurur kaynağımızdır.

Sağlık sektöründe, Hedef pazarımız öncelikle tek kullanımlık kişisel koruyucu ürünler ve medical ürünler konusunda tüm Avrupaya ihracat yapmaktadır.

 

Euromedical ekibinde ki uzman kadrolarımızın  her biri yaptığı işin sorumluluğunun bilincinde olup tüm müşterilerimize en hızlı ve güvenli bir şekilde ürünlerin teslim etmek için çalışmaktayız.   

Euro Medikal olarak, tüm endüstriyel materyaller ve respiratör korunma ürünleri ile ilgili ihtiyaçlarınızı, en yüksek kalite ve rekabetçi fiyat garantisi ile karşılamak için, alanında uzman kadromuzla size hizmet etmek için buradayız.